WALK AROUND: TRIFTED

2015-09-30

Práve pozerám, na ktoré filmy sa vyberiem v októbri do kina, píšem maturitnú tézu zo slovenského jazyka, vymýšľam predom darčeky, mrznem v jesennom kabáte, aj keď pred niekoľkými dňami som sa mohla roztopiť, čítam povinnú literatúru a vyžívam sa v tom a sledujem všetkých naokolo, len nie seba. Irónia? Dnes ma odrovnala filozofia, ranné cvičenie jógy a pár cvičení na logiku (veď keď mám ráno prvé dve hodiny voľné, tak nech ich využijem na plno). Už som písala o tom, že nosím veľa kúskov, ktoré patrili mojej mamke napríklad tieto dioptrické okuliare, ktoré momentálne nedávam z nosa dole, pretože je naň ideálne počasie - neprší a zároveň nesvieti ani slnko. Okrem takýchto kúskov mám aj množstvo vecí, ktoré sú zo second-handov, ale kúpila ich mamka, pretože ona má snáď zázračné ruky. Ja zájdem dnu a nenájdem absolútne nič, možno tak sveter ši košeľu pre priateľa, ale na mňa absolútne nič. No vždy keď tam vojde ona, tak mi niečo vyloví a ja skončím tak, že to nosím neustále dokola ako napríklad tento sivý cardigan, ktorý ste na mne už videli alebo túto čiernu midi sukňu. No veď som študent, tak predsa šetrím (všetko ostatné je kúpené v zľavách).
 top: bershka | necklace: H&M | shoes: new yorker | nadbag: mango | cardigan: trifted | skirt: trifted13 comments

 1. Ešte predtým, než som začala nejako podrobnejšie "skúmať" outfit - hneď si moju pozornosť získal ten cardigan - je úplne perfektný a niečo presne také mi v skrini akosi chýba - dlhý svetrík, no s gombíkmi ♥ Náhrdelník veľmi rada nosím i ja, je krásny ♥
  beelievin.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Super brýle, které rozbíjí jinak šedočerný, trošku smutný, outfit! A je náhodou fajn občas něco vytáhnout po rodičích a zjistit, že je to skvělý kousek, co se dá nosit i po tolika letech :)

  Prima den,
  Michael
  www.ontheleaf.net

  ReplyDelete
 3. skvely outfit;) slusi ti to:)

  PS: Zvu te na svoji giveaway o Realash produkt, budu rada kdyz se zucastnis:)
  http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2015/09/realash-giveaway.html#comment-form

  ReplyDelete
 4. Moc krásný řetízek, taky takovy nejaky shanim, ale zadny me jeste neokouzlil na tolik abych do neho investovala :-)

  ReplyDelete
 5. Sukňa a cardigan sú nádherné a veľmi ti pristanú. :)
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. Dvě volné hodiny ráno trávíš takto?! Máš můj obdiv ;D. A tvoje mamka má opravdu šikovné sekáčové oko, ten kardigan bych hned brala :).

  ReplyDelete
 8. Ani nevieš ako ti rozumiem, my sme spolu s kamarátkami išli taktiež do sekáča a ja som tam nedokázala nič nájsť. Na druhú stranu, moja kamarátka našla dokonalú A značkovú kabelku. Kto hľadá ten nájde.
  Ten svetrík je krásny ♡, mne je ľútu, že je ráno už taká zima, že mám svetríky už len pod kabátom :/

  ReplyDelete
 9. Taky mě teď čeká čtení povinné literatury... :/// a podobný cardigan teď nutně potřebuju :)

  ReplyDelete
 10. Oooo můj boože. jsi úžasná!!! A tyhle tvé brýle zbožňuji! :-)

  ReplyDelete
 11. Parádní botky, takový berlínský styl :))

  ReplyDelete
 12. Ouu, holka, ty máš styl! :)) Jsem tvou nonou článářkou, budu ráda, když se staneš i tou mou, protože máme stejný styl :))

  StyleSolution

  ReplyDelete

Copyright © feelikeunicorn
Design by Fearne